Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wielkanocna Zbiórka Żywności

Administrator 28 marca 2023, 20:01

W dniach 24 i 25 marca ruszyła kolejna Wielkanocna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności. Pilski Bank Żywności wraz z około 1000 wolontariuszy był obecny w 82 sklepach spożywczych w Pile i okolicznych miejscowościach. Każdy klient mógł podarować choć jeden produkt, który pojawi się na świątecznym stole naszego sąsiada czy sąsiadki. Cała zebrana żywność zostanie przekazana jeszcze przed świętami do osób potrzebujących.

W piątek i sobotę również nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wspierali szlachetny cel. Wolontariusze byli specjalnie oznakowani, każdy wolontariusz przeszedł stosowne szkolenie, a także otrzymał identyfikator  oraz wyróżniający się oznakowany kosz. Wolontariusze propagowali akcję w marketach poprzez rozdawanie ulotek i mówienie o wyżej wymienionej akcji charytatywnej. 

Nie jestem obojętny! POMAGAM