Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

WARSZTATY ZORGANIZOWANE PRZEZ UCZNIÓW KMO

Administrator 18 czerwca 2017, 12:07

12.06.2017 r. Klub Młodych Odkrywców podsumował swoją całoroczną działalność przygotowując dla wszystkich uczniów naszej szkoły warsztaty doświadczalne i pokazy. W zajęciach wzięli udział uczniowie nauczania wczesnoszkolnego, szkoły podstawowej i gimnazjum. W ramach warsztatów uczestnicy mieli możliwość samodzielnego przeprowadzania eksperymentów, zabawy z przyrządami interaktywnymi, które zostały samodzielnie zbudowane na zajęciach przez klubowiczów oraz obserwowali zjawiska fizyczne. Mogli m. in. zobaczyć kulę unoszącą się w powietrzu, znikający atrament, samodzielnie wytworzyć śnieg oraz trochę prądu z ziemniaka i pomarańczy. Dużą radość sprawiło uczniom również wytwarzanie kolorów w mleku, probówce czy na magicznej kapuścianej koszulce. Dziękujemy za możliwość przekazania wiedzy poprzez fajną zabawę.

Anna Popławska
Karina Mazurek
wraz z uczniami KMO

Scroll Up