Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Administrator 25 października 2022, 20:23

14 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wzięli w niej udział nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Na spotkanie przybyli także reprezentujący Radę Rodziców przewodniczący p. Bartosz Śliwiak i skarbnik p. Jolanta Trembo, którzy złożyli życzenia pracownikom szkoły w dniu ich święta i wręczyli kwiaty na ręce dyrektora i pań wicedyrektor.

W przystrojonej na tę okazję przez p. Sławomirę Smolarską sali gimnastycznej odbył się pokaz tańca zaprezentowany przez Filipa Rysiewskiego wraz z partnerką oraz występ przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem opiekunek Samorządu Uczniowskiego: pp. Agnieszkę Czobit i Joannę Jarugę. Uczniowie zaprezentowali swoje uzdolnienia muzyczne przygotowane przez s. Małgorzatę Kuczmę oraz swoje zdolności aktorskie w krótkim przedstawieniu. Oprawę dźwiękową zabezpieczyli uczniowie pod kierunkiem p. Bartosza Małka. Uczniowie złożyli życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji
i obsługi w dniu ich święta.

Po przemówieniu wygłoszonym przez Dyrektora Szkoły nastąpiła także chwila podziękowania tym pracowników szkoły, którzy w poprzednim roku wyróżnili się swoją pracą na rzecz uczniów i szkoły.

Na początku kolejności Pan dyrektor pogratulował otrzymanie Nagrody Prezydenta Miasta Piły p. Angelice Adamskiej oraz p. Mariannie Rysiewskiej.

Nagrody Dyrektora Szkoły za całoroczną pracę dydaktyczno – wychowawczą odebrali następujący nauczyciele: p. wicedyrektor Agata Demczar
i Beata Senska oraz pp. Katarzyna Bielawska-Krogulec, Krystyna Bukowska, Agnieszka Czobit, Paweł Disterheft, Maciej Dobosz, Dominika Dryka, Małgorzata Gracz, Ewelina Iwan-Parecka, Joanna Jaruga, Magdalena Jasińska, Krzysztof Krogulec, Małgorzata Kuczma, Kamilla Lewandowska, Bartosz Małek, Marzena Ślebioda, Elżbieta Wrzesińska.

Również następujący pracownicy administracji i obsługi zostali uhonorowani nagrodami Dyrektora Szkoły za swoją pracę na rzecz uczniów i szkoły: pp. Anna Witczak,  Dorota Stachowiak, Aldona Wenzel, Małgorzata Buszka, Małgorzata Józefowicz – Filipiak, Anna Henclewska, Małgorzata Jabłońska, Ewa Kubicka, Hanna Lewandowska, Grażyna Łobos, Mariola Przybylska, Izabela Przygodzka, Agata Wojciechowska.

Na zakończenie Pan dyrektor pogratulował nagrodzonym i złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Podczas uroczystości wykorzystano sprzęt multimedialny zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.