Tydzień Języków Obcych

Administrator 5 czerwca 2017, 18:11

W dniach 23-30 maja w naszej szkole język angielski rozbrzmiewał zdecydowanie częściej niż zwykle. Indywidualne osoby i klasy sprawiły, że Tydzień Języków Obcych był wesoły i atrakcyjny. Dawid Ślebioda z 3B przygotował quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych, z którym zmagały się drużyny z poszczególnych klas. Zadania były przygotowane profesjonalnie, a uczniowie wykazali się niezwykłą wiedzą. Dla młodszych kolegów rebusy i quizy przygotowali uczniowie klasy lingwistycznej 2B.Natomiast uczniowie z klas 6a i 6c przygotowali przedstawienie słowno-muzyczne „English is easy”. Wszystkie przedsięwzięcia z jednej strony miały motywować do nauki języków obcych, z drugiej były okazją do fantastycznej zabawy. English-connecting people!

Nauczyciele języka angielskiego