Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolny konkurs chemiczny

Administrator 10 czerwca 2024, 11:34

W dniu 27 maja w naszej szkole dla uczniów klas siódmych pani Magda Juszczak zorganizowała szkolny konkurs chemiczny „Chemik na 6” . Celem konkursu było rozwinięcie zainteresowań chemią w szkole podstawowej oraz zwrócenie uwagi na rangę przedmiotu istotnego przy rekrutacji do szkół średnich. Tytuł „Chemik na 6” otrzymał Marcin Ślebioda z klasy 7b, który bezbłędnie oraz najszybciej odpowiedział na zadane on-line pytania konkursowe. Zwycięzca konkursu otrzymał od organizatorki konkursu pamiątkowy dyplom oraz upominek. Pani Magda Juszczak dziękuje za udział wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzy powodzenia w dalszym zgłębianiu wiedzy chemicznej.