Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Świetlicowy konkurs „Po prostu tańcz!”

Administrator 10 czerwca 2024, 11:42

4 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się konkurs talentów pod hasłem: „Po prostu tańcz!”. Do udziału w konkursie zorganizowanym przez p. Iwonę Starkowską zaproszeni zostali uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły, a wzięło w nim udział dwanaście uczestniczek, które wystąpiły indywidualnie i zespołowo. Zatańczyły one przygotowane przez siebie układy taneczne do wybranej muzyki. Tancerki zaprezentowały na świetlicowej scenie różne style taneczne prezentując wspaniałe umiejętności. Emocji nie brakowało, rywalizacja była zacięta, a poziom wyrównany. Jury oceniając wykonanie układu, dobór muzyki, strój i ogólny odbiór występu wyłoniło zwycięzców. Najlepszą tancerką świetlicowego konkursu talentów „Po prostu tańcz!” w roku szkolnym 2023/2024 została Lena Kobiołka (2c). Drugie miejsce wytańczyła Nadia Parecka (2a), a trzecie Agata Paczesna (3c). Wyróżnienia otrzymały: Bednarek Anna (3c), Chlebuś Sandra (1c), Gregoluk Wiktoria (1c), Nowak Dominika (2a), Słaba Anna (3c), Tutlewska Lena (3c), Walczak Ida (1c), Witos Wiktoria (3c), Wysocka Simona (3c). Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały nagrody, dyplomy i pochwałę do dziennika. Gratulacje!