Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Świetlicowy konkurs plastyczny „Pisanka Wielkanocna”

Administrator 28 marca 2023, 20:12

27 marca odbyło się podsumowanie świetlicowego konkursu plastycznego  pt. „Pisanka Wielkanocna”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pisanki techniką dowolną. Konkurs skierowany był do uczniów edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły i cieszył się dużym zainteresowaniem.  Pięćdziesięciu dwóch uczniów wykonało piękne, staranne i pomysłowe pisanki. Wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny, więc wychowawcy świetlicy postanowili oddać sprawy w ręce uczniów, którzy drogą  głosowania wybrali zwycięskie prace. Laureaci otrzymali dyplomy i symboliczne nagrody oraz pochwały za udział w konkursie.

Oto zwycięzcy : I miejsce Cezary Iwaniak (2b), II miejsce Hanna Geleta (3b) i Nadia Parecka (1a), III miejsce Wiktor Krawczyk (1a).

Wyróżnienia: Jan Adamski  (2b), Maja Balkowska  (1b), Anna Bednarek (2c), Anna Bojarczyk  (1c), Kornelia Brudziana  (1b), Laura Chart  (1b), Alan Chlebuś (1b), Patrycja Cieśla (1a), Tymoteusz Gibert  (2c), Julian Hamerski (1b), Helena Jabłońska (1c), Bartek Janik (1b), Zofia Kurzawa (1c), Leon Lechowicz (1a), Tymoteusz Lepczyński  (2b), Julia Maluha (1c), Szymon Michalski (1c), Hanna Niedźwiecka (1c), Dominika Nowak (1a), Anna Słaba (2c), Julia Urban (3b), Marek Wójcicki (1a).

Gratulujemy !