Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna.”

Administrator 18 kwietnia 2017, 18:48

Tagi:

Pisanki to jedna z najpiękniejszych tradycji wielkanocnych w Polsce. Jak zrobić piękne i kolorowe pisanki? Na to pytanie odpowiedzieli uczniowie biorący udział w świetlicowym konkursie plastycznym „Pisanka wielkanocna”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przestrzennej pisanki wielkanocnej dowolnych rozmiarów. Na konkurs wpłynęło 11 zachwycających pięknych prac. Wszystkie były starannie wykonane i pomysłowe. Jury miało trudny wybór dlategoi postanowiło nagrodzić wszystkich uczniów biorących udział w konkursie. Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Wychowawcy świetlicy

Oto zwycięzcy :

I miejsce Alan Chmielewski kl.IId
II miejsce Marcelina Marciniak kl.IId
III miejsce Marco Meier kl.Ia

Wyróżnienia otrzymują:
Bartosz Kajda kl.Ia
Jakub Lenkiewicz kl.IIa
Martyna Nowakowska kl.IIc
Wojtek Sienkiewicz kl.IIe
Hanna Szczepska kl.Ia
Jakub Szczepski kl.IIIc
Jakub Wojcieszek kl.IIIb