Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Świąteczne kartki dobroczynne

Administrator 23 marca 2021, 08:04

„Świąteczne kartki dobroczynne” to akcja, do której nasze Szkolne Koło Misyjne prowadzone przez p. Ewę Koniec po raz kolejny postanowiło się przyłączyć. To odpowiedź na apel jednej z fundacji pożytku publicznego. Dochód ze sprzedaży kartek zostanie przeznaczony na jeden z wielu celów fundacji jakim jest pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym. Opiekun Koła pragnie poinformować, że pomimo ograniczeń, które narzuca nam pandemia udało się! Serdeczne podziękowania przede wszystkim uczniom, szczególnie z kl. 3a, którzy wraz ze swoimi Paniami: Małgorzatą Staniszewską i Danutą Bogusławska, wspomogły Koło w tym dziele oraz również p. Dominice Dryce, która się przyłączyła do akcji.

Scroll Up