Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na ucznia

Administrator 25 października 2016, 10:12

Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą. Swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”

Takie słowa wypowiadali  uczniowie w czasie uroczystości Pasowania na ucznia. W tym dniu pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej. Aktu pasowania – poprzez dotknięcie uczniowskiego ramienia wielkim ołówkiem – dokonała  Dyrektor Szkoły – pani Danuta Piotrowska, a wychowawczyni klasy pierwszej – pani Monika Chmielewska wręczyła zadowolonym pierwszakom dyplomy. Przedstawiciele klasy pierwszej podziękowali za przyjęcie do szkolnej gromady i obiecali, że przyrzeczenia dotrzymają. Po uroczystości wszyscy udali się do stołówki szkolnej na poczęstunek. Wszyscy życzymy pierwszakom wielu sukcesów w nauce, uśmiechu oraz wytrwałości w pokonywaniu trudności.

Hanna Włoch

01
16
15
14
12
11
10
09
08
06
05
02
04
03