Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Rozszerzona rzeczywistość na lekcjach biologii

Administrator 17 czerwca 2024, 21:21

Na lekcjach biologii w klasach siódmych z p. Julitą Cieplińską-Weinstock omawiano anatomię i fizjologię człowieka. Ostatni dział to rozmnażanie i rozwój człowieka. Na lekcjach wykorzystano książki z funkcją rozszerzonej rzeczywistości, aby zobaczyć początek życia człowieka. Po zainstalowaniu aplikacji, obrazki „ożywały” i ukazywał się model 3D. W czasach, kiedy wiedza merytoryczna, podana w klasyczny sposób, przestała być atrakcyjna, książka ta jest świetnym uzupełnieniem dla standardowych podręczników. Zainteresowanie uczniów było ogromne.