Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Rowerem nad Jezioro Piaszczyste

Administrator 25 czerwca 2024, 06:55

W dniu 19 czerwca klasa 3b wraz z wychowawcą p. Joanną Stawicką- Pipowską pojechała trasą rowerową, zaopatrzona w kaski i kamizelki odblaskowe, nad jezioro. Droga przy lesie wyciszała i uspokajała młode umysły. Nad jeziorem okazało się że są ratownicy i można się popluskać, tym razem w słodkiej wodzie.
Dużo radości ze wspólnej zabawy, trochę samodzielnych zakupów to niektóre z atrakcji takich wycieczek. Dzieci poczuły już smak zasłużonych wakacji. Dziękujemy p. Krystynie Mańkowskiej oraz licznym rodzicom uczniów klasy 3b za opiekę.