Przybory szkolne dla Afryki

Administrator 2 czerwca 2023, 11:08

Ostatnia tegoroczna akcja Szkolnego Koła Misyjnego już za nami. Po raz pierwszy przeprowadziliśmy w naszej szkole akcję pod nazwą „Pomóż w edukacji dzieci z Kamerunu i Republiki Środkowej Afryki”, dla naszej zaprzyjaźnionej Fundacji Redemptoris Missio z Poznania. W dniach 16-26 maja zbieraliśmy przybory szkolne, które pomogą w nauce dzieciom z krajów misyjnych. Udało nam się zebrać między innymi: 121 ołówków, 32 temperówki, 27 opakowań kredek ołówkowych i świecowych, gumki do mazania, linijki, itd. Wśród darów znalazł się również plecak. Pragniemy podziękować wszystkim ofiarodawcom, którzy włączyli się do naszej zbiórki. Z całego serca dziękujemy Państwu za całoroczne wsparcie naszych akcji.