Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pożegnanie absolwentów

Administrator 25 czerwca 2024, 06:57

21 czerwca 2024 r. o godz. 9.00 swoje zakończenie roku szkolnego mieli uczniowie klas trzecich połączone z pożegnaniem absolwentów. W hali sportowej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami oraz dyrekcją szkoły i nauczycielami. Rodzice, którzy zasiedli na widowni, mieli możliwość obejrzenia zakończenia przez swoje dzieci pierwszego etapu edukacyjnego i zakończenia szkoły. Podczas uroczystości pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Podczas spotkania wręczono świadectwa z wyróżnieniem (Anastasiia Babych, Marta Baranowska, Amelia Charabin. Liwia Czaplicka, Anna Wenska-Michalska, Iwan Werhun)  oraz Srebrne Tarcze uczniom najlepszym w nauce i zachowaniu (Amelia Charabin. Anna Wenska-Michalska, Iwan Werhun), a także nagrody i wyróżnienia tym spośród uczniów, którzy wyróżnili się w działalności wolontariackiej i społecznej oraz udziałem w konkursach i zawodach sportowych.

Podczas uroczystości poznaliśmy Sportowca Szkoły, którym został Iwan Werhun z klasy 8a (wzorowe zachowanie, średnia ocen 5,50).

Uhonorowano również uczennicę z najwyższą, po Sportowcu Szkoły, średnią w klasie 8a (Amelia Charabin – śr. 5,24), która tak jak Sportowiec Szkoły dokonała wpisu do Księgi gratulacyjnej naszej szkoły.

Medale „Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach  sportowych” otrzymało 6 uczniów z klasy 8a wyróżniających  się w sporcie: Liwia Czaplicka, Wiktoria Gradowska, Natan Lubkowski, Marco Meier, Anna Wenska-Michalska, Iwan Werhun.

Za wzorowe zachowane, bardzo dobre wyniki w nauce swoich dzieci oraz za pomoc szkole Rodzice zostali wyróżnieni listami gratulacyjnymi wręczonymi przez dyrektora szkoły i wychowawcę klasy ósmej. 

W trakcie uroczystości podziękowano także za działalność na rzecz szkoły p. Grażynie Tomczyk, członkini Prezydium Rady Rodziców w latach 2019-2024.

Wszystkim absolwentom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego oraz dalszych sukcesów w nowych szkołach!