Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

VI Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

Administrator 18 października 2016, 21:38

Uczniowie klas trzecich gimnazjum, jak co roku uczestniczyli w Targach Edukacyjnych organizowanych podczas VI Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery. Oprócz prezentowanych ofert szkół ponadgimnazjalnych, można było również zapoznać się z ofertami szkół wyższych, które funkcjonują w naszym mieście. Gimnazjaliści dowiedzieli się, jakie trendy panują na pilskim rynku pracy. Spotkali się z doradcą zawodowym, wypełnili test kompetencji zawodowych. Zapoznali się z ofertą działalności Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży. Mieli możliwość obejrzenia pokazów robotów oraz nowinek technicznych z zakresu informatyki, prezentowanych przez Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej Twórcy Gier „Polygon”.

Małgorzata Gracz

8
9
7
3
2
1