Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pieczenie pierniczków w klasie 2e

Administrator 17 grudnia 2016, 17:20

W drugim tygodniu grudnia uczniowie klasy 2e SP zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły pierniczki. Praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Wszystkim podobało się wałkowanie ciasta i wykrawanie świątecznych kształtów. Następnie słodkie ciasteczka piekły się w szkolnej kuchni, a po szkole zaczął unosić się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Gdy pierniczki były już gotowe dzieci przystąpiły do ich dekorowania i degustacji. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepyszne.

E. Wrzesińska