Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Administrator 27 maja 2022, 10:37

25 marca odbył się w nasze szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace”. W konkursie udział wzięło 5583 uczniów z całej Polski, 226 z Wielkopolski. Wprawdzie nikt z naszych uczestników nie wygrał żadnej z głównych nagród (było ich 70 na cały kraj), ale otrzymali dyplomy za dobry i bardzo dobry wynik w konkursie. Uczniowie, którym poszło najlepiej to:
– na poziomie klas 4 – Alicja Markiewicz (4b), która zdobyła II miejsce w województwie, 303 w kraju,

– na poziomie klas 5 – Maksymilian Banaszkiewicz (5a), który zajął II miejscew województwie i 166 w kraju,

– na poziomie klas 7 – Anna Mazurek (7b), która zajęła I miejsce w województwie i 23 w kraju; Błażej Wajer (7b) – V miejsce w województwie i 123 w kraju; Maksym Andrzejewski (7b) – VII miejsce w województwie,
176 w kraju,

– na poziomie klas 8 – Wiktoria Bolesta (8b) – III miejsce w województwie, 24 w kraju; Wojciech Markiewicz (8b) – VIII miejsce w województwie, 64 w kraju.

Dyplomy otrzymali również Robert Piasecki (8b), Lena Jurgiewicz (7b) i Hubert Cierpicki (7b).

Gratulujemy!