Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna

Administrator 14 kwietnia 2021, 19:59

W marcu wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej na „Najpiękniejszą Wielkanocną Pisankę”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie techniką dowolną pisanki wielkanocnej.
Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych, estetycznie wykonanych prac. Jury konkursowe wyłoniło laureatów:
– MIEJSCE I: Wanessa Pieczul (1a), Hanna Geleta (1b), Zuzanna Sadowska (3a), Zuzanna Barzykowska (3b),
– MIEJSCE II: Katarzyna Kościerska (1a), Oliwia Michalska (1c), Julia Filipiak (2b), Bianka Piasecka (3a),
– MIEJSCE III: Bartosz Gradecki (1a), Zuzanna Kościerska (3b),
– WYRÓŻNIENIA: Wojciech Poczesny (1a), Jan Śliwiak (1a), Leon Bułaj (1c), Hanna Margowska (2b), Alicja Słaba (3b).
Laureatom gratulujemy! Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.