Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mistrzynie Wielkopolski w Piłkę Nożną

Administrator 7 czerwca 2024, 11:40

6 czerwca 2024 r. w Trzciance odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski XXV Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Dziewcząt. Do finału, rozgrywanego na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzciance, zakwalifikowało się 5 zespołów. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Nasze reprezentantki wygrały wszystkie spotkania i zdobyły tytuł Mistrzyń Wielkopolski w Piłkę Nożną Dziewcząt, jednocześnie kwalifikując się do Mistrzostw Polski. Przebieg meczy był następujący: SP3 Piła – SP Grabienice 5:1; SP3 Piła – SP Kościan 5:2; SP3 Piła – SP Trzcianka 5:2; SP3 Piła – SP Krotoszyn 5:2. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Oliwia Jarosz (6a). Naszą szkołę reprezentowały: Julita Łobos (7a), Oliwia Jarosz, Oliwia Janowska, Julia Polcyn, Lena Szamrowicz, Anna Buda, Anna Wacek (6a), Alicja Szerement (6b), Zuzanna Sadowska (6c), Nadia Kawicka (4a). Opiekunami zespołu byli p. Marzena Ślebioda i p. Maciej Dobosz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!