Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mistrzostwa Polski w Piłkę Nożną

Administrator 17 czerwca 2024, 21:24

W dniach 13-16 czerwca 2024 w Głuchołazach odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Wśród uczestniczących drużyn znalazły się również reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, którzy jako Mistrzowie Województwa Wielkopolskiego stawili czoła rywalom z całego kraju. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, dając wszystkim szansę zmierzenia się ze sobą na boisku.

Drużyna dziewcząt w składzie:  Nadia Kawicka (4a), Wanessa Pieczul (4b), Anna Buda, Oliwia Janowska, Oliwia Jarosz, Zuzanna Kościerska, Julia Polcyn, Lena Szamrowicz, Anna Wacek (6a) i Alicja Szerement (6b), pod opieką p. Marzeny Ślebiody, wykazała się doskonałą formą i zakończyła mistrzostwa na wysokim IV miejscu. Na swoim koncie zanotowała 5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki , a stosunek bramek wyniósł 25-20.

Drużyna chłopców w składzie: Konrad Krasicki, Kirill Sosnowski (5a), Mikołaj Flis, Adrian Grudzień, Julian Grzegorczyk, Eliasz Małachowski, Szymon Muszyński, Wojciech Róg (6a) i Hubert Adamczyk (6b), pod opieką p. Macieja Dobosza,  zdobywając 14 punktów, przy stosunku bramek 23-22 zakończyła mistrzostwa na V miejscu.

Nagrodę indywidualną w kategorii „ Król Strzelców” otrzymał Wojciech Róg.

Przedstawiciele szkoły składają podziękowania dla Urzędu Miasta Piły oraz SZS Wielkopolska za wsparcia finansowe, bez ich pomocy nasi zawodnicy nie mogliby uczestniczyć w Mistrzostwach Polski. Nasi uczniowie z dumą mogą patrzeć na swoje osiągnięcia i traktować te mistrzostwa jako motywację do dalszego rozwoju swoich umiejętności sportowych i osiągania jeszcze większych sukcesów w przyszłości, czego im bardzo życzymy.