Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Mam Talent”

Administrator 6 maja 2021, 13:21

Każdego roku w naszej szkole uczniowie mogą pochwalić się swoimi pasjami i umiejętnościami w imprezie pod nazwą „Mam Talent”. Samorząd Uczniowski, nie chcąc odbierać tej możliwości z powodu pandemii, postanowił umożliwić uczniom zaprezentowanie swoich talentów poprzez nagranie filmików, które publikujemy na padlecie, do którego odsyła poniższy link:
https://padlet.com/czobit44/w48xebcroz34i3q5
Zapraszamy do zapoznania się z talentami naszych uzdolnionych uczniów. Możecie wesprzeć swojego ulubionego kandydata, poprzez zagłosowanie na niego (za pomocą kciuka w górę), możecie również napisać komentarz do obejrzanego filmu.
Głosowanie będzie trwało do 15 maja do godziny 18.00. Uczeń z największą liczbą lajków wygra „Szkolny Mam Talent 2021”.
Serdecznie zapraszamy do głosowania!

Scroll Up