Konkurs Picture Dictionary

Administrator 28 marca 2018, 21:14

Tagi:

Od 26 lutego do 20 marca 2018 r. trwał w naszej szkole konkurs Picture Dictionary dla uczniów szkoły podstawowej pod kierunkiem p. Martyny Szali. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej przedstawiającej jednocześnie dowolne słowo i znaczenie tego wyrazu w języku angielskim.
Kreatywność i talent uczniów naszej szkoły przerosła najśmielsze oczekiwania. Prace były zabawne, pomysłowe, wiele z nich pięknie pachniało, część z nich wyglądała bardzo apetycznie. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Spośród wielu oryginalnych prac nie sposób było wybrać tylko jednej.
Oto zwycięzcy:
– na poziomie klas 3: Kuba Wnuk 3d, wyróżnienie: Jessica Parchimowicz 3d,
– na poziomie klas 4: Kinga Bisinger 4c, wyróżnienie : Jaub Szczepski 4c, Roksana Hermanowicz 4c,
– na poziomie klas 5: Jakub Jaruga 5b,
– na poziomie kas 6: Aleksander Szatanik 6a, wyróżnienie: Kacper Piotrowski 6b, Weronika Burdziak 6b,
– na poziomie klas 7: Aleksandra Bisinger 7c, wyróżnienie: Dawid Gos 7c, Szymon Pilip 7b, Weronika Rzanny 7c, Kacper Siwiak 7d.
Mamy nadzieję, że konkurs był dla Was dobrą zabawą. Z pewnością nie odbywa się on w naszej szkole po raz ostatni.
Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się w czwartek 5 kwietnia o godz. 12.25 w sali 117.