Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs Młody Informatyk

Administrator 18 maja 2018, 10:21

Tagi:

17 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile odbył się VIII Miejski Konkurs Informatyczny „Młody Informatyk” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Patronat na konkursem sprawował Prezydent Miasta Piły. Uczniowie przy komputerach wykonywali zadanie praktyczne polegające na napisaniu programu komputerowego w wizualnym języku programowania Scratch. Wszyscy uczestnicy wykazali się olbrzymią wiedzą i umiejętnościami. Nasza szkołę dzielnie reprezentował Kacper Piotrowski z klasy VIb, który najlepiej i najszybciej wykonał zadanie konkursowe zajmując I miejsce. Serdecznie gratulujemy !

Scroll Up