Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs „Książka w roli głównej”

Administrator 7 czerwca 2024, 11:35

Oto wyniki konkursu na fotografię przedstawiającą ulubioną książkę w nietypowym, często zabawnym ujęciu. Liczył się przede wszystkim pomysł i dobry humor: I miejsce – Antoni Konik – 3b („Łajka – kosmiczny pies”), II miejsce – Wojtek Poczesny – 4b („Wincenty i Kołtun – wyprawa po złotą kość”), III miejsce – Kajetan Ciepły – 4b (seria komiksów Asteriks), Kamila Pawłowska – 7b („Felix, Net i Nika”).

Wyróżnienia otrzymali – Weronika Poczesna – 2c, Cezary Iwaniak – 3b („Najpiękniejsze dobranocki”). Przedstawione książki to świetne propozycje na wakacyjną nudę. Polecamy! Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni oczywiście książką. Gratulacje!