Konkurs Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile

Administrator 26 marca 2018, 19:39

Tagi:

22 marca 2018 r. czworo uczniów trzeciej klasy lingwistycznej z naszej szkoły pod opieką p. Joanny Jarugi wzięło udział w Konkursie Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów pod honorowym patronatem Rektora PWSZ w Pile. Z testem z języka angielskiego zmagali się Piotr Stawicki – Pipowski oraz Michał Meler, a z językiem niemieckim zmierzyła się Martyna Koralewska i Kacper Makowski.
Nasza szkoła odniosła wielki sukces, gdyż Michał Meler zajął III miejsce, a Piotr Stawicki – Pipowski zdobył wyróżnienie! Z niemieckiego inni uczniowie zdobyli laury, ale naszym też poszło bardzo dobrze.
Gratulujemy serdecznie i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!