Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Klasy IV-VI na spektaklu „Świat fantasy. Hobbit”

Administrator 5 czerwca 2024, 11:20

29 maja uczniowie klas IV-VI pod opieką pani Mariki Naskręt i pana Bartosza Małka udali się do Regionalnego Centrum Kultury w Pile na spektakl „Świat fantasy. Hobbit”. Grupa teatralna z Wrocławia przybliżyła uczniom niebezpieczną i emocjonującą wyprawę Bilba Bagginsa w celu odzyskania skarbów krasnoludów skrytych w jaskini smoka Smauga. Sympatyczny bohater mierzył się m.in. z trollami, Gollumem czy wielkimi pająkami, ale dzięki sprytowi wyszedł z opresji cało i osiągnął zamierzony cel. Spektakl pozwolił młodszym uczniom zapoznać się z twórczością Tolkiena, zaś starszym – utrwalić znajomość lektury obowiązkowej. Przyjemnie było oderwać się od szkolnej rutyny i zagłębić się w niesamowitym świecie fantastyki.