Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Klasa 3b w Kołobrzegu

Administrator 25 czerwca 2024, 06:53

7 czerwca klasa 3b odbyła fantastyczną wycieczkę PKP nad morze. Po prawie 3 godzinnej jeździe pociągiem IC od razu udaliśmy się nad samą wodę, aby z bliska przyjrzeć się jej urokom. Piasek na plaży zapraszał do zdjęcia obuwia, zaś słona woda do zakosztowania zdrowej kąpieli stóp. Latarnia morska była w remoncie, zatem po pysznej rybce i po innych smakołykach obiadowych zwiedziliśmy Muzeum Minerałów, gdzie zakupiliśmy pamiątki. Promenada prowadziła do kolejnych kołobrzeskich atrakcji – Pomnika Zaślubin i mola. Jeszcze lody na molo i powoli powrót do pociągu. Pobyt nad polskim pięknym morzem na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy p. Bartkowi Małkowi oraz rodzicom za opiekę.