Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Klasa 2b w Muzeum

Administrator 29 września 2023, 11:32

27 września klasa 2 b odwiedziła Muzeum Stanisława Staszica. Pani przewodnik opowiadała istotne informacje oraz oprowadzała nas po każdym pokoju, w którym mieściły się ciekawe zagadki i zadania dla dzieci. Naszym uczniom najbardziej spodobały się „magiczne szafki”, z których po założeniu słuchawek i otworzeniu szafki dowiadywali się ciekawostek na temat przedmiotów mieszczących się w domu Stanisława Staszica, o którym poszerzyliśmy wiedzę poprzez atrakcyjne zadania. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy te wspaniałe miejsce, które wszystkim szczerze polecamy.  Było naprawdę super!