1 września 2025 r. o godz. 9.00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Gorąco powitano najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, a mianowicie klasy pierwsze. Pierwszoklasistów na uroczystość wprowadziły ich wychowawczynie: pp. Anna Czechowicz i Małgorzata Staniszewska Był to także ważny dzień dla uczniów klas czwartych, którzy rozpoczynają naukę na II etapie edukacyjnym. Wychowawcami klas czwartych są: pp. Iwona Adaszak-Kontek, Marika Naskręt i Sławomira Smolarska. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych, który powitał wszystkich po wakacjach i życzył uczniom bezpiecznego i spokojnego pobytu w szkole. Po przemówieniu dyrektora i krótkiej części artystycznej uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami. Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym!
















