Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Gimnazjalna Olimpiada Matematyczno – Informatyczna GOMI

Administrator 23 maja 2018, 21:49

Tagi:

10 maja 2018 r. zakończyła się VI edycja Gimnazjalnej Olimpiady Matematyczno – Informatycznej GOMI organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie. Olimpiada ta była pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Poznaniu. W tym roku szkolnym do konkursu zgłosiło się 579 uczniów z 69 szkół. Uczniowie mieli do wykonania zadania w Dokumencie Google, Arkuszu Google oraz Mapach Google. W finale uczestniczyło 240 uczniów – 120 z klas II i 120 z klas III.
W kategorii klas drugich Wojciech Henclewski zajął 21 miejsce, a Dominika Liszkiewicz 23 miejsce. W kategorii klas trzecich Karolina Szaumkesel zajęła 8 miejsce, a Patryk Żyliński zajął 12 miejsce. Gratulujemy uczniom i opiekunowi p. Krystynie Bukowskiej!

Scroll Up