Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Festyn na Dzień Dziecka

Administrator 4 czerwca 2024, 10:05

3 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli i Rady Rodziców festyn spełnił oczekiwania naszych małych i dużych uczniów. Pogoda dopisała, humory też, więc wszystko musiało pójść dobrze. Większość zabaw, konkursów i turniejów odbyło się na szkolnych boiskach. Od godziny 9.30 boiska opanowali uczniowie klas 1-3, którzy rozegrali turniej piłki nożnej, zagrali w „zbijaka”, biegali na 60 m i skakali w dal. W tym samym czasie uczniowie klas 4-8 zaliczali zadania festynowe przy stoiskach prowadzonych przez nauczycieli. Zaliczenie każdego stanowiska z różnorodnymi konkurencjami pozwalało na uzyskanie talonu na kiełbaskę z grilla i ciasto, które ufundowała i serwowała Rada Rodziców, a na tych najbardziej głodnych w stołówce szkolnej czekała grochówka. O godzinie 11.00 nastąpiła zmiana, klasy młodsze udały się do stoisk z konkurencjami festynowymi, a uczniowie klas 4-8 rozegrali turnieje piłki nożnej, piłki koszykowej i piłki ręcznej. Nie zabrakło także innych atrakcji. Dzięki staraniom przewodniczącego Rady Rodziców p. Bartosza Śliwiaka odwiedzili nas: przewodnicy z psami, którzy przedstawili tresurę psów policyjnych, policjanci z „drogówki” na motorach, sierżant Pyrek, w którego wcielił się jeden z uczniów, strażacy z OSP Gromadno, którzy zaprezentowali swój sprzęt pożarniczy, a także przedstawiciele klubu żużlowego Polonia Piła, którzy pokazali sprzęt żużlowy. Przy podsumowaniu festynu na uczniów czekała jeszcze słodka niespodzianka. Każdy uczeń, za swoje starania przy wykonywaniu zadań festynowych otrzymał słodycze, podarowane przez firmę, która zaopatruje szkołę w mleko, warzywa i owoce. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu: Rodzicom, nauczycielom, wolontariuszom, pracownikom administracji i obsługi. Dzięki Wam w tym dniu w szkole było wesoło i sportowo, jak przystało na Dzień Dziecka.