Festiwal Sztafet 2022

Administrator 3 października 2022, 15:18

30 września 2022 r. na stadionie MOSiR przy ul. Żeromskiego w Pile w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Rejonu Pilskiego SZS „Wielkopolska” odbył się Festiwal Sztafet. Rywalizowano w sztafecie 4x100m oraz szwedzkiej, w której zawodnicy biegają kolejno 100, 200, 300, 400m.

W rywalizacji rocznika 2010 i młodsi, pod nieobecność starszych kolegów, do zawodów przystąpili chłopcy i dziewczęta z klasy 5a pod opieką pani Marzeny Ślebiody i pana Macieja Dobosza, by zdobywać doświadczenia startowe. Nieoczekiwanie chłopcy w składzie Julian Grzegorczyk, Adrian Grudzień, Wojciech Róg i Szymon Muszyński (5a) wygrali w rywalizacji sztafet szwedzkich.

Natomiast w rywalizacji roczników 2008/09 zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt w sztafecie szwedzkiej nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie. Chłopcy zdobyli złoty medal, a dziewczęta srebrny. Skład chłopców to: Filip Rysiewski, Miłosz Wróblewski, Bartłomiej Pich i Łukasz Domagalski (8a), natomiast dziewczęta startowały w składzie: Maja Michalska, Wiktoria Grzegorczyk, Amelia Chlebek (8a) i Anna Wenska-Michalska (7a).

Ponadto szkołę reprezentowali z klasy 5a Anna Buda, Anna Wacek, Lena Szamrowicz, Oliwia Kozłowska, Oliwia Jarosz, Julia Polcyn, Oliwia Janowska, Zuzanna Kościerska, Eliasz Małachowski, Dawid Skwarek, z klasy 8a Oliwia Utecht, Marcelina Marciniak, Weronika Łada, Aleksandra Matejek i Lena Jurgiewicz z klasy 8b.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!