Egzaminy próbne

Administrator 26 stycznia 2023, 10:27

W tym roku szkolnym w naszej szkole 108 ósmoklasistów miało możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas egzaminów próbnych.

W dniach 23 – 25 stycznia 2023 r. rozwiązywano testy, w ramach egzaminów próbnych, przygotowane przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Podczas próbnych egzaminów uczniowie klas ósmych rozwiązywali testy z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, a także języka niemieckiego.

Była to próba generalna nie tylko sprawdzenia wiedzy i umiejętności uczniów przed prawdziwymi egzaminami, ale także procedur związanych z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu.

Naszym uczniom życzymy jak najlepszych wyników i „połamania piór” podczas egzaminów majowych.

Zdjęcia zostały wykonane za pomocą sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości #Laboratoria_Przyszłości