Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień z telefonem

Administrator 29 stycznia 2023, 11:01

Jest wiele argumentów będących za i przeciw posiadaniu komórek przez uczniów w szkole.  Jak wiadomo, telefon komórkowy na lekcjach może sprawiać  problemy, począwszy od nie wyłączonych dzwonków, zabaw, a skończywszy na wysyłanych SMS-ach. Komórka może być też źródłem konfliktów i powodem kłótni między rówieśnikami. Dlatego w naszej szkole jest zakaz przynoszenia takich urządzeń. Jednak 27 stycznia 2023 r. w ostatnim dniu przed feriami zimowymi, uczniowie, na wniosek Samorządu Uczniowskiego i za zgodą dyrektora szkoły, znowu mogli czatować, przeglądać TikToka i grać na swoich telefonach.