Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień Rodzinny w klasie 1a

Administrator 15 maja 2024, 12:02

8 maja w klasie 1a odbył się Dzień Rodziny. Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą p. Angeliką Adamską przygotowali spektakl teatralny pt. „Owoce i warzywa”, który został zaprezentowany podczas spotkania. Podczas zajęć dzieci własnoręcznie wykonały zaproszenia, które następnie zostały wręczone rodzicom i dziadkom. Spotkanie odbyło się w szkolnej stołówce, gdzie rodzice przygotowali słodki i zdrowy poczęstunek, natomiast wychowawczyni ugościła wszystkich kawą i herbatą. Po udanym występie uczniowie zasiedli obok swoich bliskich, aby razem z nimi obejrzeć przygotowaną prezentację. Prezentacja multimedialna zawierała informacje podsumowujące wiosenną część projektu zdrowotnego pt. „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Wszystkim zaangażowanym w to wielkie wydarzenie p. Adamska bardzo dziękuje.