Za nami kolejna akcja Szkolnego Koła Misyjnego. Tym razem każdy kto tylko chciał mógł w dniach 23-30 kwietnia przynieść do szkoły i złożyć w specjalnie przygotowanym pojemniku okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne w ramach akcji „Czary-mary okulary” organizowanej przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” z Poznania. Okulary mogły być zarówno używane jak i nowe. Zebrane okulary zostaną zbadane, opisane i wysłane, by pomóc mieszkańcom misji. Jak zwykle pragniemy podziękować z całego serca wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę. Dzięki Waszym dobrym sercom udało nam się zebrać 33 pary okularów korekcyjnych i 37 par okularów przeciwsłonecznych, zarówno dla dorosłych jak i dzieci.



