Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Administrator 26 grudnia 2016, 17:14

Dnia 22 grudnia w naszej szkole odbyły się apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z klasy IIB gimnazjum przygotowani przez p. Ewę Koniec wprowadzili uczniów oraz nauczycieli w świąteczny nastrój poprzez poezją o Bożonarodzeniowej tematyce. Śpiew w wykonaniu solistów i zespół wokalny pod kierownictwem p. Sabiny Pierzchały ubogacił to wydarzenia, a piękna scenografia przygotowana przez p. Ewę Jabłońską dopełniła całości. Zaangażowanie uczniów sprawiło, że do naszej szkoły w ten przedświąteczny czas zawitała magiczna, świąteczna atmosfera. Życzenia od Pani Dyrektor Danuty Piotrowskiej i Księdza Tomasza sprawiły, że wszyscy myślami byli już przy świątecznych stołach, przy polskich kolędach, opłatku, żłóbku.

Ewa Koniec