Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Akcja „Podaj mydło”

Administrator 11 kwietnia 2021, 18:59

Szkolne Koło Misyjne, kierowane przez p. Ewę Koniec, postanowiło po raz pierwszy przeprowadzić w naszej szkole akcję pod nazwą „Podaj mydło”. Zbiórka w naszej szkole odbyła się w dniach 22 – 26 marca.
„Podaj mydło” to całoroczna akcja Poznańskiej Fundacji Redemptoris Missio. Polega ona na zbiórce kostek mydła dla podopiecznych polskich misjonarzy. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy włączyli się do akcji szczególnie teraz, w tak trudnym czasie. Dzięki otwartym sercom naszych uczniów i ich rodziców udało nam się zebrać 140 kostek mydła. Zostaną one przekazane do Fundacji i mamy nadzieję, że już niedługo trafią one do rąk misjonarzy, którzy przekażą je swoim podopiecznym w krajach misyjnych Afryki.

Scroll Up