facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zwycięstwo w konkursie plastycznym

Administrator 24 czerwca 2019, 08:23

Pod koniec pierwszego półrocza uczennica klasy 6c Zuzanna Jacek wzięła udział w konkursie plastycznym „Szkolne figlarne Anioły”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Pile. Długo czekaliśmy na wyniki konkursu, ale w końcu dotarła do naszej szkoły dobra nowina, iż Zuzanna zajęła w owym konkursie I miejsce w kategorii klas szóstych i siódmych. W dniu 17 czerwca 2019 r. dyrektor naszej szkoły wręczył Zuzannie przekazane przez SP2 dyplom i nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

Scroll Up