Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zmiany w Kalendarzu szkolnym

Administrator 3 czerwca 2020, 13:16

Szanowni Państwo. W dniu 29 maja 2020 r. uzyskałem pozytywną opinię Rady Pedagogicznej w sprawie zmiany terminów dni wolnych w bieżącym roku szkolnym. W związku ze zmianą terminu egzaminu ósmoklasisty podjąłem decyzję, aby dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych były 16 – 18 czerwca 2020 r. (egzamin ósmoklasisty). Pozostałe, zaplanowane na początku roku szkolnego dni wolne, czyli 12 czerwca 2020 r. (dzień po Bożym Ciele) oraz 19 czerwca 2020 r. (drukowanie świadectw i uzupełnianie dokumentacji przez nauczycieli) pozostają bez zmian.

Szymon Frydrych, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile

Scroll Up