Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zimowisko w naszej szkole

Administrator 26 lutego 2024, 20:42

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w dniach 12 – 16 lutego, w naszej szkole miał miejsce zorganizowany zimowy wypoczynek, z którego mogli skorzystać uczniowie z naszej szkoły i nie tylko. Uczniowie, a było ich aż 79-ciu, pod opieką 5 opiekunów tj.: pp. Anny Czechowicz, Emilii Kryzy, Eweliny Iwan-Pareckiej, Ewy Koniec i Danuty Bogusławskiej, w ciągu 5 dni mogli korzystać z przeróżnych atrakcji. Każdego dnia na dzieci czekały dwa smaczne i zdrowe posiłki – śniadanie i obiad. Codziennie uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach, które były przeprowadzane wg. określonego harmonogramu. Tymi zajęciami były: zajęcia Lego – poprowadzone przez firmę zewnętrzną, zajęcia z wychowawcą – komputerowe, plastyczne, gry stolikowe i planszowe, zajęcia instruktorskie, które poprowadziły p. Marianna Rysiewska i p. Magdalena Klauza. Nad bezpieczeństwem podczas ferii dodatkowo czuwała pielęgniarka – p. Aleksandra Grupińska-Psyk.

Oprócz w/w aktywności, uczniowie każdego dnia mieli zaplanowaną główną atrakcję. W poniedziałek był wyjazd wszystkich grup do pilskiego Aquaparku, we wtorek – młodsze grupy bawiły się na sali zabaw w Pile, a grupa V miała zaplanowane wyjście do Bowlingu, w środę – młodsze grupy miały w szkole zaplanowany pokaz iluzjonistyczny. Dla dzieci wystąpił p. Łukasz Kupniak, starsza grupa w tym czasie była na lodowisku w Aquaparku.  Czwartek był dniem filmu. Wszystkie grupy pojechały do Kina Helios na seans filmowy pt. „Ekipa z Dżungli. Misja ratunkowa”. Ostatniego dnia, wszystkie grupy zaszalały w Jump Extreme – pilskim parku trampolin. Oczywiście, oprócz skakania na trampolinie, uczniowie skorzystali z toru wrotkarskiego, klocków do układania dużych budowli, gry w mini golfa. Po udanej aktywności w szkole nastąpiło podsumowanie całego tygodnia zimowiska, a każde dziecko na zakończenie otrzymało upominek.  

W tym miejscu, kierownik zimowiska p. Angelika Adamska chce bardzo podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację naszego szkolnego zimowiska!