Zbiórka żywności

Administrator 21 marca 2018, 18:30

W dniach 16 i 17 marca 2018 r. odbyła się Zbiórka Żywności zorganizowana zarówno przez Bank Żywności jak i Hufiec im. Stanisława Staszica w Pile. Wolontariusze z naszej szkoły pod opieką pp. Małgorzaty Lipskiej i Agnieszki Zühlke chętnie włączyli się do akcji i z wielkim zaangażowaniem zbierali produkty spożywcze w Markecie „Stogrosz”, sklepie „Lewiatan” i PSS „Społem” przy ulicy Dolnej 2. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem rozdawali ulotki i zachęcali do zbiórki. Wolontariusze odnieśli ogromny sukces. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zebraliśmy więcej żywności niż podczas Świątecznej Zbiórki Żywności w grudniu 2017 r. Ale oczywiście czekamy na oficjalne dane. Tak więc z całą pewnością, wszyscy zaangażowani w akcję spisali się na medal! Serdecznie dziękujemy!