Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zbiórka dla Nikodema

Administrator 3 listopada 2020, 20:18

19, 21 i 23 października 2020 r., z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu, Koła Misyjnego i Samorządu Uczniowskiego, zorganizowano w szkole zbiórkę charytatywną dla absolwenta naszej szkoły Nikodema Nitka. Chłopiec uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego doznał rozległego urazu czaszkowo-mózgowego ze stłuczeniem mózgu i rozsianymi zmianami krwotocznymi w całym mózgowiu. Nikodem ma porażenie czterokończynowe z nasilonym niedowładem prawostronnym i drżeniami mięśniowymi lewej kończyny górnej. Wymaga pomocy
w codziennych czynnościach, musi być stale rehabilitowany. Niestety, terapia jest bardzo kosztowna… Dlatego każde zebrane środki finansowe są szansą dla Nikodema na lepsze funkcjonowanie.
Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice aktywnie włączyli się w akcję. Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy! Zebrane podczas akcji pieniądze trafią do Nikodema poprzez wpłatę na konto Fundacji „SIEPOMAGA”. Nikodemowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Scroll Up