Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zakończenie roku szkolnego klas edukacji wczesnoszkolnej

Administrator 27 czerwca 2019, 09:38

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas edukacji wczesnoszkolnej. Było to szczególne święto dla uczniów klasy 3a, którzy zakończyli edukację wczesnoszkolną i od nowego roku będą w grupie klas starszych. Uczniowie wyróżniający się w nauce oraz laureaci wielu konkursów otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz dyplomy za zakończenie edukacji w kasach 1 – 3. Nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego „Wyścig po Złotą Kropkę”, w którym zwyciężyła Alicja Szerement z klasy 1b.
Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego i do zobaczenie we wrześniu!

Scroll Up