Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zakończenie roku szkolnego

Administrator 29 czerwca 2020, 14:56

26 czerwca 2020 r. w naszej szkole nie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Problemy związane z pandemią COVID-19 spowodowały, że dyrektor szkoły z uwagi na bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły postanowił nie organizować uroczystości. Świadectwa szkolne otrzymali jedynie uczniowie kończący szkołę oraz uczniowie, którzy od 1 września podejmą naukę w innych szkołach. Pozostali uczniowie swoje świadectwa oraz inne wyróżnienia i nagrody odbiorą na początku września.
Wśród uczniów klas 1 – 7 aż 94 uczniów otrzyma świadectwa z wyróżnieniem, 20 uczniów Srebrną Tarczę, 15 uczniów otrzyma nagrody za 100% frekwencji, a 10 uczniów zdobyło tytuł Skoczka, za uzyskanie w stosunku do roku poprzedniego średniej ocen wyższej o 0,5 lub 0,2 przy średniej powyżej 5,00. Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce, działalności społecznej oraz laureaci wielu konkursów otrzymają nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Wszystkim życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Do zobaczenie we wrześniu!

Scroll Up