Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Zagubione sumienie”- spektakl terapeutyczny

Administrator 23 marca 2020, 14:29

11 marca 2020 r., z inicjatywy pedagoga szkolnego p. Małgorzaty Gracz, odbył się w naszej szkole spektakl terapeutyczny Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa pt. „Zagubione sumienie”. Spektakl poruszał problem przemocy
i agresji wśród młodzieży, a także braku szacunku dla innych. Artyści za pomocą dialogów i scenek sytuacyjnych zaprezentowali widzom z klas szóstych i siódmych jak radzić sobie z różnymi objawami nietolerancji, przemocy i alienacji wśród młodzieży. Pokazali, jak powinno się reagować, gdy komuś dzieje się krzywda i gdzie szukać potrzebnego wsparcia.

Scroll Up