Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Z życia klasy 3b

Administrator 19 lutego 2024, 14:20

Dzieci z klasy 3b lubią zajęcia plastyczno-techniczne, ruch i różnorakie doświadczenia fizyczne. Są ciekawe nowych wyzwań i dlatego wykonały zakładki do książek, przygotowały prezenty dla dziadków, szyły zabawne bakterie ze skarpetek i kleiły drewno vikolem. Obserwowały także jakie ma właściwości magnes. Grały w piłkarzyki i ping-ponga oraz pochwaliły się swoimi umiejętnościami akrobatycznymi. Z okazji Tłustego Czwartku wykonały reklamy pączków i raczyły się nimi razem z wychowawcą p. Joanną Stawicką-Pipowską. W szkole uczą się nie tylko pisać, czytać i liczyć. To był udany czas.