XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Administrator 11 czerwca 2018, 21:58

W ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom 5 czerwca 2018 r. czytelnicy biblioteki szkolnej wzięli udział w projekcie czytelniczym realizowanym przez Oddział dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pile pod nazwą FLASH MOB TANECZNY „Czytanie łączy”. Uczniowie klas 3a i 3d razem z dziećmi pilskich szkół i przedszkoli tańczyli specjalnie przygotowany na tę okazję taniec oraz wysłuchali kilku fragmentów książki o niezwykłej krówce, czytanej przez prezydenta Miasta Piły pana Piotra Głowskiego oraz starostę Powiatu Pilskiego pana Eligiusza Komarowskiego. Dzieci otrzymały również zakładki do książek oraz słodycze.
Spośród wielu imprez czytelniczych, w których mieli okazję uczestniczyć uczniowie naszej szkoły w ramach całorocznej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom dzisiejszy taneczny FLASH MOB można uznać za jedną z najciekawszych.