facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

XIII Mistrzostwa Szkoły w Wędkarstwie Spławikowym

Administrator 21 czerwca 2018, 10:25

17 czerwca 2018 r. Koło Wędkarskie PZW „Gwda” w Pile oraz szkółka wędkarska z okazji „Dnia Dziecka”, zorganizowało kolejne XIII Zawody Wędkarskie dla uczniów naszej szkoły o „Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile”.
Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: w kategorii wiekowej od 7 – 13 lat dla uczniów szkoły podstawowej oraz w kategorii wiekowej 14 – 16 lat dla uczniów gimnazjum.
Do zawodów zgłoszono 15 zawodników. Zawody zgromadziły nad Zalewem Koszyce ogółem 24 osoby – zawodników, opiekunów i organizatorów. Przy sprzyjającej pogodzie, po zmaganiach wędkarskich, przystąpiono do podsumowania wyników „Mistrzostw Szkoły w wędkarstwie spławikowym”. Sędzią głównym zawodów był p. Ryszard Kubiak, który na zbiórce zawodników ogłosił wyniki zawodów.
W kategorii od 7 – 13 lat 1 miejsce zajął Michał Płotka – Mistrz Szkoły (3e), 2 miejsce – Nadia Grubich (3b), 3 miejsce – Aleksandra Polewska (5a), 4 miejsce – Lena Jurgiewicz (3b), 5 miejsce – Maksymilian Grela (5c).
W Kategorii od 14 do 16 lat pierwsze miejsce zdobył Mateusz Gacek Mateusz – Mistrz Szkoły (IIID), a drugie miejsce – Daniel Młynarek (IIIA).
Najlepszym zawodnikom wyróżnienia wręczał opiekun szkółki wędkarskiej, pedagog szkolny p. Andrzej Górny. Były to medale dla zwycięzców, dyplomy oraz puchary w każdej kategorii wiekowej, a także sprzęt wędkarski, ufundowany przez Okręg Nadnotecki PZW i Koło PZW Gwda. Specjalną Statuetkę i dyplom za złowienie największej ryby zawodów zdobył Mateusz Gacek (krąp – 128 g). Zawody zakończono poczęstunkiem – kiełbaską z grilla.
Dyrektor, opiekunowie i uczniowie szkoły serdecznie dziękują Zarządowi Koła PZW „Gwda” za wspaniale zorganizowane zawody.

Scroll Up