Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

XII Miejski Konkurs Plastyczny „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

Administrator 12 listopada 2019, 19:16

W październiku 2019 r. wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile zorganizowali XII Miejski Konkurs Plastyczny nt. „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”, który był skierowany do uczniów klas I – III pilskich szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło 59 prac wykonanych rozmaitymi technikami plastycznymi. 8 listopada 2019 r. komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.
Klasy pierwsze: I miejsce – Barbara Chamarczuk (SP-7), II miejsce – Jacek Kujawa (SP-6), III miejsce – Antoni Piotrowski (Salezjańska SP), wyróżnienie – Paweł Popławski (SP STO), Hanna Nakoneczna (SP-7), Antoni Stypa (Salezjańska SP).
Klasy drugie: I miejsce – Milena Szukaj (SP-6), II miejsce – Bianka Piasecka (SP-3), III miejsce – Tymoteusz Zabłocki (SP-7), wyróżnienie – Mateusz Łoboda (SP-4), Lena Witos (SP-3), Magdalena Uliczka (SP-4).
Klasy trzecie: I miejsce – Jadwiga Radke (Salezjańska SP), II miejsce – Sofia Terczyńska (SP-6), III miejsce – Małgorzata Chamczyk (SP-6), wyróżnienie – Karolina Dominikowska (SP-3), Małgorzata Hass (SP-4), Lena Sikorska (SP-3).
Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku.

Scroll Up